Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları

Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları

Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları tüm yenilikleri takip ederek, son trend ürünleri baz almaktadır. Ayrıca çoklu ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile tüketici ile ürünlerini  buluşturuyor.

Bursa İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya Cenneti insanların tüm ihtiyaçlarını dekorasyona dair ne varsa bulabilecekleri tek bir alanda toplanmış merkezi bir alana kurulu ve son dönem modern estetik algısını yakından takip eden imalat ve satışını yapan dükkanlar ile dolu.

İşin İmalat boyutu da olunca sizlerle daha yakından içten ve samimi ilgileniyorlar. Ne iş yaptıklarını işin doğasından bilen esnaflarla muhatap olmak inanın daha verimli. Hal böyle olunca müşteri odaklı şikayet ve dönüşlere çözüm üreten insanlarla çalışmak keyif veriyor. İnternet alışverişinin hızla arttığı şu dönemde İnegöl mobilyacılar tüm Türkiye’ye satış yapabiliyor Nakliye hizmetleri montaj hizmetleri tüm içerikler mevcut.

Benim için önemli olan malzeme kalitesi güler yüz çözüm odaklı firma diyorsanız karşınızda muhatap bulabileceğiniz standart esnaflardan alışveriş yapmanız en sağlıklı tercih olacaktır.

Bursa’da Mobilya Mağazaları

Bursa’nın İnegöl kentinde uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vereni İnegöl Mobilya Vadi, güler yüzlü kadrosu ve özel tasarım mobilyaları ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana vazgeçmeyeceğimiz temel prensiplerimiz var: Çalışanlarımız ve tüketicilerimizin mutlak memnuniyeti…Tüketicilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Böylece minimalist mekanlara çözümcül mobilyalar üretmekteyiz. Ayrıca satış sonrası memnuniyete önem göstererek “musmutlu aileler” anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda çalışanlarımız için uygun ortam hazırlanarak olabildiğine şeffaf bir firma olmaya çalışmaktayız. Çünkü huzurlu bir ortam anlayışımızla, mutlu personel mutlu müşteri güdüsünü sağlamak bizim için çok önemlidir. Sonuçta, inanıyoruz ki bu temel yapı taşımızı bozmazsak firmamız daha güzel günlere nesilden nesile ilerleyecektir. Kısacası, bizim için en büyük mutluluk, her yeni evde, mutlu yaşamlara kapı aralamaktır.

İnegöl Mobilya Vadi’nin Yatak Odaları, Yemek Odaları,  Koltuk Takımları, Köşe Takımları, Duvar Üniteleri,  Aksesuarlar,  Doğal Ahşap,  Genç Odası gibi kategorileri vardır.

İLETİŞİM

imyato