İnegöl Mobilya Cenneti İnegöl

İnegöl Mobilya Cenneti İnegöl

İnegöl mobilya cenneti İnegöl’den güzel haber 2017 yılında İnegöl’de faaliyete geçen ve perakende mobilya satışının gerçekleştirdiği zamandan itibaren Türkiye’nin tüm illerine ürünlerini sorunsuz bir şekilde teslim eden İnegöl Mobilya Vadi  büyümeye devam ediyor.

İnegöl Mobilya Cenneti İnegöl

Türkiye’nin tüm illerine nakliyat ve montaj hizmeti vermektedir. Aynı zamanda müşterilerine en iyi hizmet güvenilir kaliteyi sunmak için profesyonel ekibi ile günden güne büyümeye devam ediyor.

Türkiye’de en akılda kalıcı ve güvenilir aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda müşterilerini en değerli varlığı olarak kabul eden, çözüm oluşturan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada saygın ve lider bir firma olmak için çalışan İnegöl Mobilya Vadi, hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. İnegöl mobilyası ürünleri ile göz dolduruyor.

81 ilde  İnegöl Mobilya sektörünün öncü markası olan İnegöl Mobilya Vadi müşteri ziyaretleri düzenleyerek verilen hizmeti yerinde kontrol etmektedir. Bu sayede markaya bağımlı müşteriler kazandırmayı ve hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

Neden mi İnegöl?

Tasarımda harikalar yarattığı üretim ve imalat konusunda sadece etiket için üretim yapan firmalardan daha başarılı ürünleri piyasaya sürdüğü için diyebiliriz.

Özellikle satış sonlanana dek sizlerle son derece özen ile ilgilenen firmalar ile doludur. Bu belde bir kaç farklı firmadan alışveriş yapma fırsatına erişmiş biriyim. Dolayısı ile kullandıkları üslup müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tuttuklarını sonuna kadar belli ediyor.

Bizlerden giden geri dönüşleri hemen dikkate almaktalar. Ayrıca çözüm sunan tasarımları göz doldurmakta. Aynı zaman da her yerde olmayan sıkılmayacağınız tarzınıza ve bütçenize uygun ürünlere ulaşmanız mümkün.

inegöl mobilya vadi bu firmaların başında gelmektedir. 500 metre kare alana kurulu mağazası vardır.. Aynı zamanda çalışanların güler yüzü ve ilgisi gerçekten takdire şayan ürünleri bulunmaktadır. Aldığımız hiç bir üründen pişman olmadan yıllarca kullanabileceğim kalite ve sağlamlıkta ürünlere sahip olduğumuzdan eminiz.

Firmanın ürünlerinden biri olan buse koltuk takımı kullanış ve konfor açısından rahat bir üründür. Dilerseniz kumaş rengini değiştirebilirsiniz. Aldığınız tüm ürünler firma tarafından 2 yıl garantilidir.

İnegöl Mobilya Buse Koltuk Takımı bir inegöl mobilya vadi firması ürünüdür. Firmanın koltuk takımları dışında yemek odası takımları, yatak odası takımları, çocuk ve genç odası takımları, köşe koltuk takımları olmak üzere pek çok ürünü mevcuttur.  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

İLETİŞİM
Mahmudiye Mah, Ertuğrul Gazi Cd. No:86/8, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imyato