Bursa İnegöl Mobilyası Hakkında

Bursa İnegöl Mobilyası Hakkında

Bursa İnegöl Mobilyası firmalarından Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Renk tonları ve ürün yelpazesi ile inegöl mobilya modelleri önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

Alize Koltuk Takımı

Alize Koltuk Takımı ; 2 adet 3’lü ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Aynı zamanda kumaş renginde ve türünde değişim yapılması mümkündür. Ayrıca ayakları metal kromdan oluşmaktadır. Özellikle Alize Koltuk Takımı; İnegöl Koltuk Takımları kategorisinin en güzel ve zengin görselliğe sahip ürünlerinden biridir.

Hatta yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Aynı zamanda görüntüsü ile gözleri kamaştırırken konforu ile de sizleri rahat ettirecektir. Salonunuzda pastel tonlarda belirlediğinizi düşündüğümüz Aliz Koltuk Takımı ile bir kombinde kullanacağınız aksesuarlar, tüller ve perdeler sade olmalıdır. Bu sayede dikkat sadece koltuklarınızda olacaktır. Son olarak şık ve özel tasarım olan bu ürünü İnegöl Mobilya Vadi’nin web sitesinden inceleyebilir yada İnegöl’de bulunan showroomu ziyaret edebilirsiniz.

Bursa İnegöl Mobilyası

Bursa İnegöl Mobilya firması olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünlerin yanı sıra İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

imyato